Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmanızın tüm dünyada bilinirliğini arttırmak ve kendinize iyi bir yer edinebilmek için Grafik Tasarım olmazsa olmazdır. Firmanızın kimliği ne kadar sağlam ise sektörde bilinirliğiniz bir o kadar artacaktır. Logo tasarımı ile başlayan grafik tasarım hizmetimiz, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Sosyal medya görselleri, Banner tasarımları gibi firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmeti sunuyoruz.

 

Grafik Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

İletişim kaygısı taşıyan her türlü ürün ve hizmet grafik tasarımın ilgi alanına girmektedir. Logo, kurumsal kimlik, Kartvizit, Katalog, Afiş, Banner Tasarımları gibi grafik tasarım unsurları firmanızı en iyi şekilde anlayarak ifade etmelidir. Tasarımda farklılaştığınız taktirde rakiplerinizden kolayca ayırt edilebilir ve bir adım önde olursunuz. Kişisel yada kurumsal düzeyde tüm basılı ve dijital reklam grafik tasarım ile çözülebilir web sitenizle bütünleşerek müşterinize tam uyum içerisinde olursunuz.

Öncelikle projenize başlarken en önemli unsur araştırmadır. Hizmet dahilinde ortaya çıkacak unsurlar kurumsal kimliğinizi oluşturur. Profesyonel hazırlanmayan tasarımlar kurumu kötü yansıtacak ve girişim zarara uğrayacaktır. Önem verilmeyen en ufak bir detay dahi binlerce insana ulaştığını unutmamalı ve tasarımlarınıza azami değer verilmelidir.

 

Peki Birtasarimci.net Nasıl Çalışır?

1. Hazırlık Aşaması;

Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak teslim zamanı belirlenir ve kuruma en uygun çalışma için müşteri ile fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin aciliyetine göre fiyat – performans dengesi değişiklik gösterebilir. https://www.trityco.com/ asla verilen temin sürelerinden ödün vermez.

2. Çalışma Süreci;

https://www.trityco.com/ planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için titiz bir çalışma süresine girer ve Çalışma süresi boyunca Müşteri ile sürekli fikir alışverişinde bulunur. Müşteriye sunumlar yapılarak süreç ilerletilir. Bu şekilde proje tesliminizde herhangi bir süprizle karşılaşmazsınız.

3. Sonuç;

Titiz bir çalışma sürecinin ardından projeniz teslim edilir. Artık güçlü bir tasarım yönünüz oluşmuş olacaktır. Tüm projeniz Baskıya hazır formatlarda sizlere teslim edilir bu şekilde baskı sürecinde herhangi bir süprizle karşılaşmazsınız.

Leave a Reply