Freelance Grafik Tasarımcı | 2020

Freelance Grafik Tasarımcı, her zaman kendisini müşterinin yerine koyarak hareket eder ve tüm hizmetlerinde geniş bir bakış açısıyla çözüm üretmeye gayret eder. Tecrübesinin yanı sıra her projeden duyduğu büyük heyecanla yaratıcı çözümler üretir. Bu doğrultuda, tüm müşterilerine en etkin şekilde hizmet sunabilmek için onlarla aynı heyecan ve tutkuyu yaşar. Tüm çalışmaları modern tasarım anlayışı ve iletişim disiplini ile sürdürüp hem kurumsal hem ürün bazında ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunar.
Serbest çalışmanın en büyük farkı; müşterilerini çok iyi anlamak ve ciddi bir iletişim kurmaktır. Ayrıca her biri alanında seçkin ve değerli bir yere sahip olan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini profesyonel ve büyük bir heyecan ile çözüm bulmaktadır.
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin yanı sıra kamuoyundaki yönelimlere de proaktif bir anlayışla yaklaşıyor. Böylece hem sunduğu hizmetin içeriğini hem de müşterilerinin aksiyonlarını en ayrıntılı şekilde belirleme olanağına sahip oluyor.
 
Neden Ajans Değil? 
 
Farkında mısınız?
Bişim teknolojileri Dünya’da ve Türkiye’de son yıllarda hızla gelişmektedir. Artan rekabet piyasasında ayakta kalabilmek için altın kurallardan biri firmanızı kurumsal bir yapıya kavuşturmaktır. Serhat‘ın öngörüsüne göre birinci grup kurumsal kimliğe bürünmüş ve her geçen gün çıtasını biraz daha yükseltmekte ikinci grup ise ayak uydurmaya çalışan fakat kurumsal kimliği anlayamamış henüz bir tasarım anlayışı oturmamış gruplardır.
 
Düşük Maliyet ve İş Süreci
Freelance Grafik Tasarımcı ile çalışmanın en temel avantajı fiyatların ajanslara göre çok daha düşük olmasıdır. Ayrıca ajans çalışanları vaktini doğru kullanamayacağı ve çoğu şeyi yapamayacağı için firmaya zararı ve maliyeti daha yüksek olur. Ajans çalışanlarının vakitleri belli olduğundan ve bu vakit çerçevesinde çalışması gerektiği için iş yapmak istemediği bir süreçte sizin tasarımınız ile ilgileniyor olabilir. Zaman ve yetiştirme kaygısı, yönetici baskısı gibi bileşenler eklenince tasarımcı yaptığı işin kalitesinden taviz vermek zorunda bırakılmaktadır. Tasarım sanatları içerisinde yer alan grafik, endüstriyel hıza ayak uydurarak ne yazık ki çoğu zaman taklitten öte kopyalanmış işlerle yapılmaktadır. Oysa freelancer her müşterisi için ayrı ayrı zaman ayırır. Freelancer, çalışma saatlerini kendisi belirlediği için isteksiz hiçbir iş yapmaz. Yaptığı çalışmalar bu sebeple ajanslardan çıkan bir nevi fabrikasyon tasarım çalışmalarından çok daha özgün, çok daha yaratıcıdır. Müşteri direk olarak tasarımı yapan kişi ile temas kurduğu için çalışmalar hem daha hızlı hem de istenilene daima en yakın oranda olur. Yaptıracağınız çalışmalarda değerlendirme yapmadan bu avantajları da göz ardı etmemeniz başarında mutlak etken olacaktır…

Leave a Reply